mobile tr search tr
logo
kalendarz
Kalendarz szkoleń

Kurs na dźwigi samochodowe

Operator żurawia samojezdnego

W naszym centrum szkoleniowym możesz odbyć szkolenie i zdać egzamin UDT na wszystkie rodzaje dźwigów dostępnych na rynku! Bliższe informacje na temat kursu na dźwigi możesz uzyskać pod nr 603 056153 lub napisz na biuro@grema.pl lub poprzez formularz online. Kursy przeprowadzane są w siedzibie naszej firmy w Nowym Sączu oraz w firmach klientów na terenie całej Polski. Zachęcamy do współpracy firmy z województwa małopolskiego (Kraków, Tarnów) oraz firmy z całego kraju. Dla grup zorganizowanych udzielamy rabaty.

Minimalne wymagania:

Centrum szkoleń zawodowych GREMA  zaprasza na profesjonalny kurs operatora żurawia samojezdnego. Obecnie na rynku jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny, o czym świadczy ogromna ilość ofert pracy na pełny etat dla operatorów różnego rodzaju dźwigów.

kurs na żurawia samojezdnegoWarunkiem zapisania się kandydata na szkolenie jest ukończone 18 lat, minimum podstawowe wykształcenie, dobry stan zdrowia potwierdzony przez aktualne badania lekarskie oraz badania psychologiczne.

Odbycie szkolenia pozwala na zdobycie uprawnień do obsługi żurawi samojezdnych. Kursanci zdają egzamin przed komisją UTD.

Zapraszamy również na inne kursy. Nasza bogata oferta szkoleń zawiera m. in. kurs na suwnice, kurs HDS, kurs na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome a także kurs pierwszej pomocy i szkolenie BHP oraz wiele innych.
 

Program szkolenia:

  • wiadomości ogólne o żurawiach,
  • budowa żurawi samojezdnych,
  • eksploatacja żurawi samojezdnych,
  • awarie i wypadki,
  • wiadomości o dozorze technicznym,
  • zasady bhp i przeciwpożarowe,
  • zajęcia praktyczne,
  • egzamin przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego (część teoretyczna oraz praktyczna).
 

Zadzwoń lub napisz do nas - i już dziś rozpocznij karierę

 603 056 153  zadaj pytanie zapisz się!

Najbliższe szkolenia

Zapisz się na kurs lub szkolenie
Data: 05 LIPIEC 2024
Miejsce: Wykłady teoretyczne ONLINE lub stacjonarnie Praktyki: Nowy Sącz, Myślenice, Dąbrowa Tarnowska, Podhale
Data: 19 LIPIEC 2024
Miejsce: Wykłady teoretyczne ONLINE lub stacjonarnie Praktyki: Nowy Sącz, Myślenice, Dąbrowa Tarnowska, Podhale