Przepraszamy wybrana strona nie istnieje!

mobile tr search tr

Profesjonalne szkolenia i kursy dla pracowników

Chcesz wysłać swoją kadrę pracowniczą na specjalistyczne szkolenia zawodowe? A może szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odbyć profesjonalne kursy i znacznie rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności? Centrum Szkoleń Zawodowych Grema pomoże Ci w osiągnięciu tych celów! Nasza instytucja istnieje na rynku już od 2008 roku i w tym czasie zdołała przeszkolić tysiące osób. Już teraz zapisz się na wybrane zajęcia i dołącz do grona zadowolonych kursantów!

Szkolenia zawodowe

Poszerz swoje kwalifikacje pracownicze

Zadbaliśmy o to, by nasze Centrum Szkoleń oferowało szeroką gamę kursów zawodowych i było w stanie kształcić osoby pracujące w różnych branżach. Dlatego też nasza instytucja umożliwia uczęszczanie na zajęcia pozwalające zdobyć uprawnienia dozorowe na obsługę i konserwację urządzeń transportu bliskiego, kursy związane z automatyką i nowymi technologiami. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się m.in. kurs na wózki widłowe, dźwigi samochodowe, żurawie wieżowe czy też kurs na ładowarki teleskopowe. W skład zajęć oferowanych w Centrum Szkoleń Zawodowych Grema wchodzą także szkolenia okresowe, wśród których można znaleźć obowiązkowe kursy dla pracowników wszystkich przedsiębiorstw. Pracownicy mogą odbyć u nas więc m.in. szkolenia z pierwszej pomocy, przeciwpożarowe, a także kursy BHP. Nasi klienci mogą również zapisać się na kurs komputerowy, który obejmuje takie zagadnienia jak sprzęt, oprogramowanie, bazy danych, arkusze kalkulacyjne oraz edycję dokumentów. Dla zainteresowanych osób przeprowadzamy także szkolenia handlowe, a także kurs renowacji mebli antycznych.

Zapisz się na szkolenia zawodowe

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że klientami naszej instytucji są przedsiębiorstwa z różnorodnych branż, w tym m.in. firmy produkcyjne, handlowe, budowlane czy też usługowe. Z przyjemnością szkolimy zarówno pracowników dużych koncernów, średnich i małych firm, jak i mikro przedsiębiorstw. Warto podkreślić, iż wśród naszych klientów znajdują się również uczniowie, którzy uczęszczają do ostatnich klas szkół licealnych, zawodowych oraz technicznych. Dzięki naszym szkoleniom specjalistycznym są oni w stanie zdobyć dodatkowe umiejętności oraz kwalifikacje, które pomogą im w osiągnięciu sukcesu na rynku pracy. Na nasze kursy zawodowe uczęszczają również osoby długotrwale bezrobotne, które mogą w ten sposób zyskać nowe umiejętności, umożliwiające im znalezienie w przyszłości odpowiedniego zatrudnienia. Centrum Szkoleń Zawodowych znajduje się w Nowym Sączu, lecz warto pamiętać, iż naszymi klientami są nie tylko firmy z województwa małopolskiego, ale również przedsiębiorstwa z innych zakątków Polski.

Kursy zawodowe
Specjalistyczne szkolenia

Weź udział w specjalistycznych szkoleniach

W Centrum Szkoleń Zawodowych Grema przykładamy szczególną uwagę do doświadczenia i wiedzy naszych instruktorów i wykładowców. Dlatego też zadbaliśmy o to, by osoby, które prowadzą szkolenia dla naszych kursantów były specjalistami w swoich dziedzinach. Na ten moment nasza kadra składa się z aż siedemnastu instruktorów, którzy posiadają zarówno odpowiednie wykształcenie, jak i doświadczenie pozwalające im na dalsze przekazywanie wiedzy. Trenerzy posiadają oczywiście uprawnienia pedagogiczne, a także kierunkowe przygotowanie, m.in. ukończone kwalifikacje w zakresie odpowiednich urządzeń technicznych. Masz pytania dotyczące naszych kursów, ich zakresu, a także terminów poszczególnych szkoleń? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już teraz - z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pomożemy Ci w wyborze odpowiednich kursów. Zapraszamy!